O705032768MEDA4SI
Manufacturer:
Yangxing Technology
Mfr.Part #:
O705032768MEDA4SI
Datasheet:
Description:
Oscillators SMD-7050 SMD/SMT 32.768 MHz
ParameterValue
Height - Seated (Max)1.3 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency32.768 MHz
Frequency Stability20 ppm
Frequency Tolerance20 ppm
Load Capacitance15 pF
Operating Supply Voltage1.8 V, 2.5 V, 3.3 V, 5 V
Supply Current20 mA